poniedziałek, 31 października 2016

Unikaty: Yankee Candle Napa Valley Sun

Dzisiaj drugi wpis z serii o zapachach unikatowych. Na celownik bierzemy popularną limitkę Napa Valley SunPachnące promienie złocących się pudrowo-bursztynowych nut z lekkim, waniliowym wykończeniem.


Aż z ciekawości sprawdziłam: Napa Valley to obszar zlokalizowany w Hrabstwie Napa (Napa Country, Kalifornia) popularny ze względu na wielką w skali światowej produkcję wina. W sieci można znaleźć wiele takich widoczków jak ten na etykiecie. Trzeba przyznać, że to jedna z ładniejszych etykiet Yankee :)

Zapach: Bardzo mi się spodobał! Pierwsza myśl - słońce. Jest bardzo ciepły i słoneczny. Ciepło z podgrzewacza potęgowało ten efekt, myślę że w świecy może być jeszcze lepszy! Wyczuwam wyraźnie bursztynowe i waniliowe nuty, miałam też wrażenie że czuję odrobinę mięty. Nie jest to zapach kwiatowy, a takie zwykły być zapachy letnie i wiosenne. To doskonała wiadomość dla mnie, bo  nie jestem w chwili obecnej owocowo-kwiatowym freakiem. ;). Odrobinę kremowy, lekki, ładnie oddaje klimat późnego lata.Moc: Średnia. W pokoju ok 18m2 pięknie się rozwinął i był doskonale wyczuwalny. Następnego dnia, w otwartym na kuchnię salonie o wysokich sufitach niestety nie czułam go prawie WCALE. :(

Warty zakupu w dużej świecy? Byłabym skłonna, ale dopiero po zimie :) 

Ocena końcowa: 7/10

Jak go zdobyłam? Wymiana :)

Przeczytaj inne opinie na temat tego zapachu na www.yankeecandle.pun.pl

0 komentarze

Prześlij komentarz