piątek, 27 stycznia 2017

Odliczanie do wiosny! Limitowanki i nowości na wiosnę YANKEE CANDLE 2017

Nie wiem jak u Was, ale moje odliczanie do wiosny zawsze zaczyna się w lutym. Styczeń i luty to moje najmniej ulubione pory roku. :( W kwestii palenia świec jednak nabieram sporej swobody przy wyborze zapachów - odkrywam nuty wiosenne, wspominam letnie i trochę przeplatam je zimowymi i jedzeniowymi zapachami. 

Na wiosenne nowości Yankee Candle będziemy musieli jeszcze chwileczkę zaczekać, ale czemu by sobie nie zaostrzyć apetytu już teraz? :) Zwłaszcza że moje dobre źródło zdradziło mi, czego możemy się spodziewać w nadchodzących miesiącach.

Marzec

W marcu niewątpliwie w końcu odpalę swoją posłusznie czekającą Lucky Shamrock. Oprócz tego polecę prawdopodobnie na całego z nową kolekcją Coastal Living. Uwielbiam zapachy związane z morzem (pod warunkiem że jest to może chłodne, rześkie, nietropikalne). 

Driftwood, Garden by The Sea, Sea Air, Coastal Living... Niestety jest ogromne ryzyko że będę chciała wszystkie!


Wielkanoc

Tej Wielkanocy wszystko zapowiada się na to, że zawitają do nas Spring Days oraz Jelly Beans. Nie jestem wielką fanką słodyczowych Yanków ale Spring Days prawdopodobnie dołączy do mojej kolekcji - z opisów wynika że jest to piękne połączenie zieleni i kwiatów.Kwiecień...

Kwiecień to chyba jeden z moich najulubieńszych miesięcy (mama wiedziała, kiedy mnie rodzić!). W sklepach pojawią się limitowanki Cottage Breeze oraz Cherry Lemonade. Cottage Breeze to kwintesencja tego co lubię - wiejski klimat, nadmorskie klimaty.. Mam nadzieję że zapach mnie nie zawiedzie. Zupełnie nie jestem z kolei fanką owocowych nut, ale trzeba przyznać że Cherry Lemonade wygląda bardzo apetycznie! Zapach warty rozważenia.


No cóż, liczyłam że po typowo świecowym sezonie jesienno-zimowym mój portfel trochę przytyje, ale jak widać świecowy minimalizm będzie musiał zaczekać do lata. :) 

2 komentarze

  1. Seria coastal będzie moja ! :) dopiero odkryłam Twojego bloga i zabieram się za czytanie zaległych wpisów :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Bardzo się cieszę, wpadaj do mnie częściej!:)

      Usuń