środa, 11 stycznia 2017

Unikaty - Yankee Candle - Warm Woolen Mittens

Rękawiczki to rarytas z kolekcji My Favourite Things. Żałuję że obecne kolekcje Yankee nie są tak klimatyczne, jak ta. :) Obecnie jest bardzo trudno dostępny i z roku na rok cena tej świecy rośnie. Mój mały tumbler udało mi się zdobyć w Markowych Świecach, mojej ulubionej ostoi ze świecami, także limitowanymi. :)

Dopiero co oczyszczone i ogrzane przy piecu... 
Przytulny zapach z nutą cytryny, jabłka, lilii i piżma.Warm Woolen Mittens to jeden z tych zapachów, w którym nie potrzeba świerku ani przypraw żeby był bardzo zimowy! Faktycznie kojarzy się trochę z zapachem ciepłej wełny. Piżmo nigdy mi się nie nudzi - pięknie ociepla całą tą kompozycję. Osobiście nie wyczuwam w nim żadnych nut jabłka ani cytryny. Opisałabym go jako... perfumeryjny  i kremowy zapach starszej pani. Być może przypomina mi zapach kremu mojej babci z czasów kiedy jeszcze byłam dzieckiem. Z jednej strony trochę staroświecki, z drugiej ma w sobie ciepło i przytulność. :)

Moc w tumblerze oceniam jako delikatną - sprawdzi się raczej w mniejszych pokojach. Miałam trudności z dopaleniem świecy do ścianek - nie obeszło się bez folii. 


Na pewno bym go kupiła ponownie, gdyby nie fakt że świeca jest potwornie trudno osiągalna i droga. Liczę po ciuchu że cała kolekcja My Favourite Things kiedyś wróci do sklepów. :)

Moja ocena: 8/10

0 komentarze

Prześlij komentarz