poniedziałek, 30 października 2017

Country Candle, Fireside - zapach domowego ogniskaDziś kolejny, nazwijmy to "przejściowy" przyjemniaczek na okres jesienno-zimowy i nie tylko. Fireside Country Candle to zgodnie z obietnicą producenta zapach  dymny, ciepły i słodki jak kubek gorącego grzańca..


Rozpalcie ogień i cieszcie się wypełnionym dymem 
zapachem niosącym cytrusową słodycz.

Przyznam się szczerze że nie dawałam mu zbyt wielu szans na miłość. Mieszanka drewna, przypraw i owoców wydawała mi się dosyć "standardowym" i nudnym świątecznym miksem, a przy takiej ilości świec przewijających się przez me łapki robię się już trochę wybredna i wymagająca :P. Zapach jednak zdecydowanie zyskał w moich oczach (...nosie?) po odpaleniu. 

To jeden z bardziej złożonych zapachów dostępnych w ofercie Country Candle. Jest tu potężna dawka różnych aromatów. Ja w pierwszym momencie wyczuwam drewno z paleniska, szczyptę dymu, ciepłe nuty bursztynu, kwaśne owoce (pokrewne żurawiny, cytryny, pomarańcza) oraz całkiem sporą dawkę przypraw - cynamonu, gałki muszkatołowej, goździków. Dom szybko wypełnił się zapachem i stał się jakiś taki bardziej przytulny... Aromat ma w sobie wiele ciepła i jest na swój sposób nienachalnie bogaty. 

Niestety do Fireside'a Kringlowego nie mam porównania w ogóle, ale to dlatego że Kringlowy jakoś mnie trochę zniechęcał na sucho i nigdy się nie poznaliśmy bliżej. Ale może teraz nabiorę trochę odwagi ;)...

Jeśli lubicie drzewne i dymne zapachy w stylu Secrets Kringla, a jednocześnie nie stronicie od delikatnych cytrusowych aromatów - ten może się Wam spodobać. Spodoba się także osobom lubiącym ciepłe, domowe zapachy pełne przypraw jak Welcome Home albo Cozy Christmas Kringle. Fireside to swojego rodzaju fuzja wszystkich "domowych" dobroci. 


Dla mnie to już są małe oczywistości, ale mimo wszystko dodam: moc jak to w Country - znakomita! Świeca się pięknie rozpala tworząc głęboki basen. Żadnych problemów z kotem czy odbarwieniami wosku nie odnotowałam. 

Podsumowując: mocarny, ciepły, przytulny. Fireside od Country Candle to idealny zapach na leniwy dzień spędzony pod kocem! Zwłaszcza na chłodne wieczory. Zdecydowanie godny polecenia!


0 komentarze

Prześlij komentarz