sobota, 11 listopada 2017

Najpiękniejsze świąteczne lampiony - DOMKI :)

Dziś w Gdańsku spadł pierwszy śnieg..! Więc chyba jestem usprawiedliwiona, że temat świątecznych zapachów i ozdób zaczyna się pojawiać na Woskomanii? :D

Dziś chciałabym na chwilę odejść od tematu zapachów, a pokazać Wam coś zupełnie innego. Lampiony w kształcie domków marzyły mi się od dawna, ale nie mogłam znaleźć tych wymarzonych. Aż w końcu znalazłam!


Nie będę się rozpisywać, więc po prostu pokażę Wam zdjęcia. Są piękne! Białe, porcelanowe. Wyglądają wspaniale nawet w ciągu dnia. Wieczorem nadają wnętrzu cudownego klimatu, świecąc się miękkim, ciepłym światłem. Wyglądają ślicznie z każdej strony. 


Pasują do nich klasyczne i większe tealighty, tealighty zapachowe Yankee Candle, a także daylighty Country Candle, Kringle Candle oraz Goose Creek. W ciągu dnia rozkoszowałam się zapachem tealightów Spiced White Cocoa Yankee Candle, a na wieczór odpaliłam daylighty Harvest Moon z Country Candle

Chciałam serdecznie podziękować sklepowi internetowemu Love Stylowe (https://lovestylowe.pl/) za cudowne podejście do klienta! Ze sklepem zetknęłam się po raz pierwszy, ale zostało przemiłe wrażenie. Mimo że jednego z domków nie było na stanie, sklep zrobił wszystko by dostarczyć do mnie oba wymarzone egzemplarze. Na stronie jest jeszcze cała masa pięknych lampionów i świeczników, więc na pewno wrócę po kolejne zakupy!

Przydatne Linki

Domek szerszy: klik!
Domek wyższy: klik!

I jeszcze wygląd wieczorem :)


Kochacie ozdoby świąteczne? 

Ja uwielbiam zwłaszcza te, które mogę połączyć z ulubionymi zapachami! 

1 komentarze

  1. Czy uwielbiam?
    Ja kocham świąteczne ozdoby i strasznie Ci zazdroszczę tych domków! 😃

    OdpowiedzUsuń