środa, 20 grudnia 2017

Świąteczny zachwyt - HOME FOR CHRISTMAS Country Candle

W tym roku paliłam kilkanaście różnych słoi Country Candle, ale bez owijania w bawełnę od razu powiem że mam dwóch faworytów zimowych które bardzo się wybijają ponad pozostałe. Jest to nadal niezdetronizowany Cozy Cabin, a zaraz po nim bohater dzisiejszego wpisu - Home For Christmas.  Producent podsumowuje zapach tak:

Ciepłe, pełne goździkowych górnych tonów, ze świeżą bazą esencji sosnowej i nutą korzenno-kwiatową stanowią cudowne połączenie. Tak pachnie bezpieczne i przytulne wnętrze.

A ja powiem tylko - podpisuję się pod tym dwiema rękoma! :)

Home For Christmas to zapach korzenny, którego głównym tematem zapachowym jest goździk. W tle faktycznie wyczuwalna jest porcja zielonych nut - prawdopodobnie choinkowych gałązek. Pewne akordy wywołują spore skojarzenia z First Snow Kringle Candle. Zapach jest pikantny, w tle odrobina obranej skórki mandarynki, pomarańcza, przyprawy piernikowe, gdzieś tam mignie jakiś akord choinki i trudny do zidentyfikowania, zimowy pierwiastek. Sounds like a Christmas!

Jego zapach rozłożony na czynniki pierwsze nie ma w sumie aż takiego znaczenia, jak to, jaką atmosferę buduje w domu, w którym się pali. Czuć po prostu zapach Świąt! Gorących goździków w świeżo zaparzonych w przepysznym grzańcu, ciepła wydobywającego się z piekarnika, w którym zarumienia się piernik. Niesamowitego zapachu choinki, świeżo obranej mandarynki i spotkania dwóch mas powietrza - mroźnego zza otwartych drzwi i tego ciepłego - powietrza całej tej mieszanki domowego ogniska. 

Ludzie, trzymajcie mnie! To pachnie po prostu oszałamiająco dobrze! (:

Home For Christmas palę praktycznie codziennie w salonie podczas świątecznej krzątaniny. Cudownie podkreśla atmosferę świąt i wprawia mnie w doskonały nastrój. Moc zapachu jest rewelacyjna, więc poczujecie go nawet na dużych, otwartych przestrzeniach. 


Warto wspomnieć że przypadł szczególnie do gustu nie tylko mi, ale także wielu osobom z mojego otoczenia. Jak widać, pani kotka też jet na tak! :) 

Jeśli szukacie idealnego zapachu, który nie przyćmi naturalnych zapachów świątecznego domu, a je nawet podkreśli - polecam Wam gorąco Home For Christmas!

0 komentarze

Prześlij komentarz