środa, 3 stycznia 2018

Słodko i chłodno - Peppermint Twist Country Candle


Witam Was serdecznie poświątecznie i noworocznie, z perspektywami na wiele kolejnych, wspaniałych zapachów do przetestowania w tym "jeszcze lepszym" roku 2018. Bez obaw - nie mam w planach ani w postanowieniach redukcji ilości świec, więc recenzji będzie mnóstwo :D!

Dziś recenzja krótka i konkretna, bo taki jest zapach który dziś chcę Wam pokazać. Świeży i słodki - tak w dwóch słowach można opisać Peppermint Twist - zimową kopozycję Country Candle. Miętowe świąteczne lizaki są częstym tematem w świecach zapachowych. Nic dziwnego - to proste, a jakże przyjemne połączenie!

To zapach (nie aż tak popularnych w Polsce) tradycyjnych, czerwono-białych cukierków o wyrazistym smaku mięty pieprzowej. Wyraźnie wyczuwalny jest krystalicznie biały cukier i chłodna mięta, prawdopodobnie lekko doprawiona eukaliptusem dla jeszcze głębszego uczucia chłodu. Tło tego zapachu wypełniają trudne do zidentyfikowania, słodkie, łagodzące nuty. Wyczuwam w nim odrobinę kremu waniliowego, a może nawet szczyptę kakao. Nut owocowych nie wyłapałam. 


Peppermint Twist jest lekki, nieprzytłaczający i lekko orzeźwiający. Myślę że spodoba się wielbicielom mięty. Moc jest bardzo dobra ale nie zabójcza - w bardzo dużym salonie daje słodko-miętowe, przyjemne tło.

Ostatecznie - jest spoko! 
Jak szukacie czegoś zimowego, słodkiego ale nie mdlącego i lubicie miętę - 
Peppermint Twist powinien Wam się bardzo spodobać. :) 0 komentarze

Prześlij komentarz